CO JE PROIBS®?

Pokud vás trápí dlouhodobý průjem a/nebo zácpa, bolesti žaludku či nadýmání, vyzkoušejte certifikovaný zdravotnický prostředek pro léčbu příznaků syndromu dráždivého tračníku PROIBS®. Ten obsahuje patentovaný extrakt z Aloe vera AVH200®, díky kterému se na střevní sliznici pacienta vytváří gelový povlak. Tím podporuje její přirozenou bariérovou funkci a pomáhá udržovat optimální podmínky ve vašich střevech.

PROIBS® vyvinuli odborníci ve Švédsku, kde se setkal se skvělými výsledky jak v odborných studiích, tak u reálných pacientů. Většina jejich obtíží postupem času úplně vymizela. 

Jeho účinek je založen na přírodní patentované složce AVH200®, která je extraktem z Aloe vera (Aloe barbadensis Mill), rostliny, která se používá v léčitelství po tisíce let.   

Při užívání tohoto zdravotnického prostředku se maximální efekt obvykle objeví do několika dnů, u někoho může nastat po několika týdnech. U PROIBS® nejsou známé žádné vedlejší účinky ani interakce s jinými léky. PROIBS® navíc můžete bez problémů užívat i dlouhodobě.

PROIBS® je určený pro dospělé a dospívající starší 13 let. Přípravek neužívejte, pokud jste alergičtí na některou z jeho složek. Pokud trpíte cukrovkou, jste těhotná, kojíte nebo dlouhodobě berete jiné léky, zkonzultujte užívání tohoto přípravku se svým lékařem nebo lékárníkem. 

Při přetrvávajících obtížích vyhledejte svého lékaře, aby vyloučil možnost jiného závažnějšího onemocnění.

JAK UŽÍVAT
PROIBS®?

Ve větším měsíčním balení naleznete 30 sáčků. V menším balení je sáčků 10. Každý sáček obsahuje 250 mg účinné látky AVH200® z Aloe vera. Obsah sáčku jednoduše rozpustíte ve sklenici vody (cca 200 ml), čímž vznikne nápoj s citrónovou příchutí. Přípravek užívejte jednou až dvakrát denně. První nápoj vypijte ideálně před snídaní, druhý odpoledne.

Užívejte 2x denně

Užívejte 1-2x denně.

JAK UŽÍVAT PROIBS®?

ZKUŠENOSTI ZÁKAZNÍKŮ

„Každé ráno jsem pila PROIBS® a již po týdnu přišlo zlepšení. Moje břicho nebylo tak klidné již mnoho let. Jaká to úleva, když už nemusím myslet na problémy s trávením!“

Emma

„Moje břicho je klidnější. Jsem schopen jíst, aniž bych dostal průjem. Bolest a pocit nafouklosti jsou pryč. PROIBS® navíc skvěle chutná!“

Martin

KUPTE SI PROIBS® V TĚCHTO LÉKÁRNÁCH:

Cena od: 289 Kč

Cena od: 289 Kč

Cena od: 254 Kč

Cena od: 289 Kč

Cena od: 293 Kč